Hazard

Nie zostawiamy kwestii bezpieczeństwa przypadkom losowym

gambling

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie lata to prawdziwy boom w branży internetowych gier hazardowych. Dzięki możliwości grania zarówno z użyciem komputera jak i smartfona coraz mniej osób wybiera się do stacjonarnych lokali. Dynamiczny rozwój tego biznesu doprowadził również do konieczności szukania możliwości pozyskania nowych klientów. Niezwykle popularne stały się promocje czy bonusy, szczególnie dla nowych użytkowników. Tam gdzie w gre wchodzą pieniadze, pojawiają się też niestety osoby, które szukają nie zawsze legalnych metod na wygrana. Dlatego dla naszych klientów niezwykle ważne jest bezpieczeństwo i autoryzowany dostęp do ich usług.

 
7

Zapobieganie fraudom

Rozwiązania IDENTT mają na celu zapobieganie oszustwom i skuteczne zabezpieczanie operacji biznesowych.

Wykrywanie fałszywych i skradzionych tożsamości

IDENTT specjalizuje się w wykrywaniu fałszywych i skradzionych dokumentów tożsamości, zapewniając ochronę Twojej firmy przed potencjalnymi zagrożeniami.

Automatyzacja zdalnej obsługi klienta

Automatyzacja zdalnej obsługi klienta zwiększa wydajność, spójność i obsługę klienta, a wszystko to dzięki zaawansowanym rozwiązaniom IDENTT.

Zwiększenie bezpieczeństwa Twoich usług

IDENTT oferuje rozwiązania, które skutecznie zwiększają bezpieczeństwo Twoich usług.

Sprawna rejestracja nowych klientów

IDENTT usprawnia rejestrację nowych klientów, dzięki czemu proces wdrożenia przebiega jeszcze sprawniej.

Zgodność z regulacjami

IDENTT zapewnia przedsiębiorstwom rozwiązania pozwalające na spełnianie wymogów regulacyjnych.

IDENTT

Vision

IDENTT Vision skraca czas wdrażania, zwiększa niezawodność uwierzytelniania użytkowników końcowych i odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu oszustwom.

IDENTT

Video

Rozmowa pomiędzy Konsultantem a Klientem, w czasie której możliwe jest przeprowadzenie automatycznego sprawdzenia dokumentu tożsamości

IDENTT

Knowledge

IDENTT Knowledge prezentuje ważne dokumenty identyfikacyjne dla każdego z ponad 194 krajów w naszej bazie wiedzy. Pokażemy Ci dokładnie, na co zwrócić uwagę podczas weryfikacji dokumentów tożsamości.

Rozwiązania szyte na miarę

IDENTT specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań KYC w ramach specyficznych potrzeb klientów.  

Specialists and technicians working together on IDENTT technology, showcasing expertise in secure identity verification solutions

Poznaj przyszłość
weryfikacji tożsamości

identt logo
IDENTT dostarcza rozwiązania oparte na technologii sztucznej inteligencji, wspierające proces weryfikacji tożsamości użytkowników.

Copyright IDENTT 2023

Identt Poland
Gen. Romualda Traugutta 45,
50-416 Wrocław
Polska


REGON: 363017634
NIP: 8982215099
KRS: 0000586371