O nas

IDENTT udostępnia system wyposażony w algorytmy wspierające proces weryfikacji tożsamości wszędzie tam gdzie potwierdzenie tożsamości jest niezbędne w procesie obsługi klienta. Automatyczna weryfikacja pozwala na dokładniejsze i bardziej wiarygodne zweryfikowanie dokumentu niż przy wykorzystaniu metod tradycyjnych. W połączeniu z biometrycznym sprawdzeniem wizerunku osoby, firma korzystająca z naszych rozwiązań ma zdecydowanie większą szansę na wykrycie wyłudzeń.

 
2id

1999

Powstanie IDENTT

Założenie firmy IDENTT GmbH w Hamburgu w Niemczech. Stworzyliśmy pierwszą iterację bazy wiedzy IDENTT Knowledge ID i Banknot.

 

2009

IDENTT
SWISS

IDENTT SWISS GmbH powstał w Szwajcarii dla międzynarodowej sprzedaży i marketingu.

 
 

2015

IDENTT
Poland

IDENTT Poland rozpoczął we Wrocławiu rozwój naszych zautomatyzowanych produktów nowej generacji.

 

Nasze sukcesy, nagrody, wyróżnienia

Należymy do:

Jesteśmy Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF) w Polsce.

W swoich działaniach stosujemy Zasady Dobrych Praktyk, będące zbiorem zasad etycznego postępowania, przyjętym do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, należące do ZPF.

Jeśli masz uwagi, możesz to zgłosić tutaj.

Certyfikat ISO/IEC 27001:2013 otrzymany za przetwarzanie informacji związanych ze świadczeniem i utrzymaniem usługi Identt Proofing Service w chmurze zgodnie z Deklaracją Stosowania

Co roku nasze platformy przechodzą rygorystyczne testy penetracyjne bezpieczeństwa przeprowadzane przez zewnętrznych audytorów i testerów penetracyjnych, co zapewnia dokładną ocenę naszych środków bezpieczeństwa i identyfikację podatności. Praktyka ta pomaga nam zachować proaktywną ochronę naszej infrastruktury cyfrowej przed potencjalnymi zagrożeniami.

Poznaj przyszłość
weryfikacji tożsamości

identt logo
IDENTT dostarcza rozwiązania oparte na technologii sztucznej inteligencji, wspierające proces weryfikacji tożsamości użytkowników.

Copyright IDENTT 2023

Identt Poland
Gen. Romualda Traugutta 45,
50-416 Wrocław
Polska


REGON: 363017634
NIP: 8982215099
KRS: 0000586371