Weryfikacja tożsamości dla usług zdrowotnych

Niezwykle wrażliwe dane zasługują na właściwą ochronę.

health

Jak możemy Ci pomóc?

Dane jakie są przetwarzane przez szpitale, kliniki czy przychodnie to przede wszystkim dane sensytywne. W przechowywanej dokumentacji medycznej zawierane są dane pacjentów, do które muszą być bezwzględnie chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Z drugiej strony pacjenci oczekują pełnego i szybkiego dostępu do wyników badań, diagnoz i recept. Nasze rozwiązania pozwalają chronić tożsamość pacjentów oraz i uwierzytelniać dostęp do ich danych, tak aby proces był jednocześnie efektywny i bezpieczny.

 
234245

Wsparcie w rozwoju usług zdalnych i obsługi pacjenta

Ochrona dostępu do poufnych danych

Usprawnienie procesów weryfikacji dokumentów

Sprawna rejestracja nowych pacjentów

IDENTT

Vision

IDENTT Vision skraca czas wdrażania, zwiększa niezawodność uwierzytelniania użytkowników końcowych i odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu oszustwom.

IDENTT

Video

Rozmowa pomiędzy Konsultantem a Klientem, w czasie której możliwe jest przeprowadzenie automatycznego sprawdzenia dokumentu tożsamości

IDENTT

Knowledge

IDENTT Knowledge prezentuje ważne dokumenty identyfikacyjne dla każdego z ponad 194 krajów w naszej bazie wiedzy. Pokażemy Ci dokładnie, na co zwrócić uwagę podczas weryfikacji dokumentów tożsamości.

Rozwiązania szyte na miarę

IDENTT specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań KYC w ramach specyficznych potrzeb klientów.  

Specialists and technicians working together on IDENTT technology, showcasing expertise in secure identity verification solutions

Poznaj przyszłość
weryfikacji tożsamości

identt logo
IDENTT dostarcza rozwiązania oparte na technologii sztucznej inteligencji, wspierające proces weryfikacji tożsamości użytkowników.

Copyright IDENTT 2023

Identt Poland
Gen. Romualda Traugutta 45,
50-416 Wrocław
Polska


REGON: 363017634
NIP: 8982215099
KRS: 0000586371