Wynajem

Korzystaj z usług najwyższej jakości

 
rent

Jak możemy Ci pomóc?

W ostatnich latach można zaobserwować olbrzymie zmiany w biznesowym krajobrazie. Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, czy faktycznie potrzebują daną rzecz, czy po prostu chcą z niej korzystać. Dzięki temu bardzo dynamicznie rozwija się zarówno rynek wynajmu jak i sharing economy. Ten oddolny trend, który wydaje się nie tylko tworzyć nową jakość w biznesie, ale i być cieszącym oczy przykładem współpracy, która zmienia wiele tradycyjnych branż. Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie takiego modelu dystrybucji. Zjawisko to może się rozwijać na niespotykaną dotąd skalę dzięki internetowi, a nasze rozwiązania pozwalające na szybką i efektywną weryfikację tożsamości pozwala na usprawnienie całych procesów – co jest w tym wypadku kluczowe dla wielu użytkowników.

 
7

Automatyzacja zdalnej obsługi klienta

Zwiększenie bezpieczeństwa Twoich usług

Zapobieganie fraudom

Wykrywanie fałszywych i skradzionych tożsamości

Sprawna rejestracja nowych klientów

Mechanizm zabezpieczający prywatność użytkowników

Twoi klienci mają dostęp do weryfikacji z użyciem laptopa lub smartphona

Zdalna realizacja usług dostosowana do pandemicznej rzeczywistości

IDENTT

Vision

IDENTT Vision skraca czas wdrażania, zwiększa niezawodność uwierzytelniania użytkowników końcowych i odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu oszustwom.

IDENTT

Video

Rozmowa pomiędzy Konsultantem a Klientem, w czasie której możliwe jest przeprowadzenie automatycznego sprawdzenia dokumentu tożsamości

IDENTT

Knowledge

IDENTT Knowledge prezentuje ważne dokumenty identyfikacyjne dla każdego z ponad 194 krajów w naszej bazie wiedzy. Pokażemy Ci dokładnie, na co zwrócić uwagę podczas weryfikacji dokumentów tożsamości.

Rozwiązania szyte na miarę

IDENTT specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań KYC w ramach specyficznych potrzeb klientów.  

Specialists and technicians working together on IDENTT technology, showcasing expertise in secure identity verification solutions

Poznaj przyszłość
weryfikacji tożsamości

identt logo
IDENTT dostarcza rozwiązania oparte na technologii sztucznej inteligencji, wspierające proces weryfikacji tożsamości użytkowników.

Copyright IDENTT 2023

Identt Poland
Gen. Romualda Traugutta 45,
50-416 Wrocław
Polska


REGON: 363017634
NIP: 8982215099
KRS: 0000586371