Rozwiązania KYC dla branży crypto

Usprawnij wdrożenie i weryfikację użytkowników, korzystających z Twojej platformy krypowalutowej. 

crypto1

Jak możemy Ci pomóc?

Rynek kryptowalut wciąż znajduje się w fazie rozwoju. Codziennie zmienia się jego funkcjonowanie, powstają nowe waluty oraz uwarunkowania prawne. Dla wielu użytkowników jedna z głównych zalet Bitcoina jak i innych kryptowalut to przede wszystkim to, że waluta ta jest zdecentralizowana i jest niezależna od banków, instytucji i rządu. Druga kluczowa cecha to bezpieczeństwo, dlatego rozwiązania jakie proponujemy pomagają je zapewnić.

7

Automatyzacja zdalnej obsługi klienta

Zwiększenie bezpieczeństwa Twoich usług

Wdrożenie rozwiązań zgodnych z KYC oraz AML

Zapobieganie fraudom

Wykrywanie fałszywych i skradzionych tożsamości

Sprawna rejestracja nowych klientów

IDENTT

Vision

IDENTT Vision skraca czas wdrażania, zwiększa niezawodność uwierzytelniania użytkowników końcowych i odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu oszustwom.

IDENTT

Video

Rozmowa pomiędzy Konsultantem a Klientem, w czasie której możliwe jest przeprowadzenie automatycznego sprawdzenia dokumentu tożsamości

IDENTT

Knowledge

IDENTT Knowledge prezentuje ważne dokumenty identyfikacyjne dla każdego z ponad 194 krajów w naszej bazie wiedzy. Pokażemy Ci dokładnie, na co zwrócić uwagę podczas weryfikacji dokumentów tożsamości.

Rozwiązania szyte na miarę

IDENTT specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań KYC w ramach specyficznych potrzeb klientów.  

Specialists and technicians working together on IDENTT technology, showcasing expertise in secure identity verification solutions

Poznaj przyszłość
weryfikacji tożsamości

identt logo
IDENTT dostarcza rozwiązania oparte na technologii sztucznej inteligencji, wspierające proces weryfikacji tożsamości użytkowników.

Copyright IDENTT 2023

Identt Poland
Gen. Romualda Traugutta 45,
50-416 Wrocław
Polska


REGON: 363017634
NIP: 8982215099
KRS: 0000586371