E-commerce

Dynamicznie rozwijająca się branża, w której kluczem dla klientów są bezpieczeństwo i szybkość obsługi.

ecommerce

Jak możemy Ci pomóc?

Według raportu przedstawionego przez Juniper Research straty spowodowane przez oszustwa w e-handlu zostały oszacowane w 2021 na 20 miliardów dol. To 18% wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Branża e-commerce, w której każdego dnia zawieranych jest miliony transakcji, stanowi duże wyzwanie w zakresie kreowania standardów bezpieczeństwa. Opracowując rozwiązania wykorzystywane przez naszych klientów pamiętamy, że nie mogą one zakłócać procesu sprzedaży.

 
 
7

Zapobieganie fraudom

Wykrywanie fałszywych i skradzionych tożsamości

Automatyzacja zdalnej obsługi klienta

Zwiększenie bezpieczeństwa Twoich usług

Sprawna rejestracja nowych klientów

Zgodność z wymogami operatorów płatności

IDENTT

Vision

IDENTT Vision skraca czas wdrażania, zwiększa niezawodność uwierzytelniania użytkowników końcowych i odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu oszustwom.

IDENTT

Video

Rozmowa pomiędzy Konsultantem a Klientem, w czasie której możliwe jest przeprowadzenie automatycznego sprawdzenia dokumentu tożsamości

IDENTT

Knowledge

IDENTT Knowledge prezentuje ważne dokumenty identyfikacyjne dla każdego z ponad 194 krajów w naszej bazie wiedzy. Pokażemy Ci dokładnie, na co zwrócić uwagę podczas weryfikacji dokumentów tożsamości.

Rozwiązania szyte na miarę

IDENTT specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań KYC w ramach specyficznych potrzeb klientów.  

Specialists and technicians working together on IDENTT technology, showcasing expertise in secure identity verification solutions

Poznaj przyszłość
weryfikacji tożsamości

identt logo
IDENTT dostarcza rozwiązania oparte na technologii sztucznej inteligencji, wspierające proces weryfikacji tożsamości użytkowników.

Copyright IDENTT 2023

Identt Poland
Gen. Romualda Traugutta 45,
50-416 Wrocław
Polska


REGON: 363017634
NIP: 8982215099
KRS: 0000586371